NASZA SZKOŁA W ENERGYLANDII

W dniach 10 i 12 czerwca 2024 roku odbyły się 2 wycieczki do Energylandii w Zatorze. Wyjazd cieczył się barzdzo dużym zainteresowaniem uczniów, dlatego też organizatorzy:

Jarosław Kaczoruk i ks. Konrad Zalewski wraz z opiekunami: Marek Mazur, Marzena Gumieniak, Dorota Abramiuk i DanutaWójtowicz postanowili, że wycieczki odbędą się w dwóch terminach.

Program obejmował:

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Zatoru, o godz. 10.00 wejście na teren Parku Rozrywki „ENERGYLANDIA” - to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park jest miejscem, w którym można spędzać niezapomniane chwile, a czas płynie na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań, potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Wyjazd w drogę powrotną o 18:30. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach nocnych.

Fotorelacja z wyjazdu