Świetlicowe Andrzejki

Dzieci korzystające ze świetlicy uczestniczyły w zorganizowanej przez wychowawczynie świetlicy zabawie andrzejkowej. Uczniowie poznali historię wróżb andrzejkowych oraz najbardziej popularne wróżby m.in. wróżby  z butami, wróżenie z kart, zakryte kubeczki i wiele innych wróżb z przepowiedniami dotyczącymi przeszłości. Odczytywanie znaków i przepowiedni wprowadziło wszystkich w tajemniczy i magiczny nastrój.

W październiku 2017 roku oddano do użytku dwa pomieszczenia przeznaczone na świetlicę. Żywe kolory nowych sal tworzą przyjazny klimat, dzięki czemu uczniowie chętnie spędzają tam wolny czas. Duża przestrzeń umożliwia organizowanie wspólnych gier i zabaw ruchowych, a także pozwala łatwiej integrować grupę. Dzieci mają przytulne i wygodne warunki do oglądania bajek oraz filmów edukacyjnych. Szczególną frajdę sprawia farba tablicowa na ścianie, pozwalająca rozwijać twórczość i kreatywność uczniów. Przygotowano też kącik czystości wdrażając najmłodszych do prawidłowych nawyków dbania o higienę. Drugie pomieszczenie umożliwia korzystanie z  komputerów i pracę przy stolikach.

New Image