Mikołajkowo-Gwiazdkowe Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Badmintonie.

Werbkowice 2022-12-20

Gwiazdkowe Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Badmintonie. Werbkowice 2022-12-20

W dniu 20.12.2022 r. Młodzieżowi Organizatorzy Sportu zorganizowali dla całej społeczności szkolnej Mistrzostwa Szkoły w indywidualnym badmintonie.

Finał Wojewódzki Drużynowego Badmintona  Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Ludwin 10-11-2022r.

Finał Wojewódzki Drużynowego Badmintona

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Ludwin 10-11-2022r.

Chłopcy z Werbkowic czwartą drużyną województwa.

logo

W hali sportowej w Ludwinie 10 listopada odbyły się Finały Wojewódzkie Drużynowego Badmintona chłopców.

Półfinały Wojewódzkie Drużynowego Badmintona Chłopców -  Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Chłopcy z Werbkowic z awansem do finału wojewódzkiego

Półfinały Wojewódzkie Drużynowego Badmintona Chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Chłopcy z Werbkowic z awansem do finału wojewódzkiego

logo

Dnia 27.10.2022r. w hali tenisowej przy MOSiR w Zamościu odbyły się półfinały wojewódzkie SZS drużynowego badmintona dziewcząt i chłopców.

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Drużynowego Badmintona

logo

Dnia 13.10.2022 r. w sali sportowej przy SP3 w Hrubieszowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w badmintonie drużynowym. Udział w zawodach wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie oraz Szkoły Podstawowej w Werbkowicach.