IV MIEJSCE CHŁOPCÓW NASZEJ SZKOŁY W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 8.05.2024 r w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców.

Do zawodów zgłosiło się 6 mistrzowskich zespołów ze swoich powiatów:

I MIEJSCE CHŁOPCÓW NASZEJ SZKOŁY W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 18.04.2024 r w Hrubieszowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Do zawodów zgłosiło się 3 zespoły żeńskie i 3 zespoły męskie z powiatu hrubieszowskiego:

II MIEJSCE DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

KOMUNIKAT Z MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPÓW

W dniu 19 grudnia odbył się wewnątrzszkolny Mikołajkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Udział wzięli uczniowie klas IV-VII.