Deklaracja dostępności  logofgminalogo

  • Aktualności
  • O szkole
    • Dyrektor
    • Nauczyciele
    • Historia
    • Hala sportowa
    • Świetlica
    • 100 lecie 1918-2018
    • Sport
    • Dokumenty szkoły
    • Bezpieczeństwo
    • Zamówienia publiczne
  • Kontakt
  • Uczeń
    • Organizacje szkolne
    • Dokumenty
  • Rodzic
    • Dokumenty
  • RODO
  • Projekt
    • O projekcie
    • Harmonogramy
    • Wycieczki
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
Nagrody rozdane
Nagrody rozdane

Nagrody rozdane

Szczegóły
Ogólne
17 listopada 2019

Zdjęcia z wręczenia nagród - za wykonanie różańca - przygotował ksiądz Marcin Lewczuk.

Spotkanie z panią dietetyk mgr Magdaleną Makara
Spotkanie z panią dietetyk mgr Magdaleną Makara

Spotkanie z panią dietetyk mgr Magdaleną Makara

Szczegóły
Ogólne
15 listopada 2019

W dniu 13. 11. 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach odbyło się spotkanie z panią dietetyk mgr Magdaleną Makara. Dotyczyło ono otyłości jako choroby cywilizacyjnej. W prelekcji wzięli udział uczniowie klasy V a, V b, VI b, Organizatorem spotkania była pani Halina Lachowska – koordynator programu ,,Trzymaj Formę’’. Relacja przygotowała pani Halina Lachowska. Zdjęcia wykonała pani Elżbieta Bieńkowska Bulisz.

 
Cmentarz prawosławny w Werbkowicach
Cmentarz prawosławny w Werbkowicach

Cmentarz prawosławny w Werbkowicach

Szczegóły
Ogólne
15 listopada 2019

12 listopada klasa VI c z wychowawczynią panią Elżbietą Bieńkowską Bulisz ponownie odwiedziła cmentarz prawosławny w Werbkowicach. Uczniowie zapalili znicze. Zdjęcia wykonały młode dziennikarki ze szkolnej gazetki News Szkolny Jagoda Musur oraz Izabela Obszyńska

"SZKOŁA DO HYMNU''
"SZKOŁA DO HYMNU''

"SZKOŁA DO HYMNU'' - nagranie

Szczegóły
Ogólne
15 listopada 2019

Nagranie hymnu z akcji MEN ,,SZKOŁA DO HYMNU'' przygotował pan Piotr Kapusta.

Święto Niepodległości w Werbkowicach
Święto Niepodległości w Werbkowicach

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Werbkowicach

Szczegóły
Ogólne
12 listopada 2019

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Werbkowicach rozpoczęły uroczystą mszą świętą - odprawioną w intencji Ojczyzny przez proboszcza ks. kan. Stanisława Kupczaka. Następnie pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego zostały złożone wieńce przez władze gminy, delegacje ze szkół. Wójt Gminy pani Agnieszka Skubis Rafalska powitała mieszkańców Werbkowic oraz zebranych gości. Odczytany został Apel Pamięci, aby uczcić pamięć wszystkich Rodaków, którzy walczyli o niepodległość Polski. Następnie pluton salutowy oddał serię salw. Później w Gminnym Domu Kultury odbyła się akademia przygotowana przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli: pani Anny Czarneckiej, pani Elżbiety Gałeckiej Szwaczkiewicz, pani Agnieszki Jóźwiak, pani Czesławy Mociak oraz pana Marka Mazura. Relację oraz zdjęcia przygotowała pani Elżbieta Bieńkowska Bulisz.

Strona 143 z 190

  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
Rekrutacja dzieci do klasy I szkoły podstawowej
Dni dodatkowo wolne
Librus

Deklaracja dostępności  logofgminalogo

Deklaracja dostępności  logofgminalogo

Copyright © 2017 Gmina Werbkowice