Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Werbkowice 2023-04-19

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.

Werbkowice 2023-04-19

logo

W Werbkowicach na boisku ,,Orlika,, odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców  hrubieszowskiego  powiatu.

W turnieju wystąpiły:

1. SP1 Hrubieszów
  2. SP2 Hrubieszów
  3. SP3 Hrubieszów
  4. SP Malice
  5. SP Mircze
  6. SP Werbkowice

Wyniki poszczególnych meczy:

Grupa A

1. SP3 Hrubieszów                                 SP3 Hrubieszów-SP2 Hrubieszów (0:8)
  2. SP Mircze                                           SP Mircze -SP3 Hrubieszów (2:0)
  3. SP2 Hrubieszów                                 SP2 Hrubieszów – SP Mircze (10:0)

Grupa B

1. SP Malice                                           SP Werbkowice -SP 1 Hrubieszów (4:0)
  2. SP Werbkowice                                  SP Werbkowice – SP Malice (5:0)
  3. SP1 Hrubieszów                                 SP1 Hrubieszów – SP Malice (5:0)

mecz o trzecie miejsce

1. SP Mircze – SP 1Hrubieszów 4:0

mecz o pierwsze miejsce

1. SP Werbkowice- SP 2 Hrubieszów (0:1)

Klasyfikacja miejsce:

1 miejsce SP2 Hrubieszów

2 miejsce SP Werbkowice

3 miejsce SP SP Mircze

4 miejsce SP1 Hrubieszów

5 miejsce SP3 Hrubieszów

6 miejsce SPMalice

Szkoła z Malic wystąpiła gościnnie.

Nasi chłopcy zagrali w składzie: Alan Koszyniuk, Karol Litwińczuk Jakub Sanek, Wojciech Góra, Maciej Bodejko, Oktawian Kostecki, Filip Iwon, Maksymilian Szpak, Patryk Żmudzki, Igor Łukaszczyk, Kacper Stasiuk Adrian Stachowski. Opiekun: Bartłomiej Sadowski