SP Werbkowice V drużyną województwa

Finał Wojewódzki w mini piłce ręcznej chłopców

Biała Podlaska 2022-04-20

logo

 SP Werbkowice V drużyną województwa

Dnia 20.04.2022r odbył się finał wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce ręcznej.

W liceum ogólnokształcącym w Białej Podlaskiej spotkały się najlepsze drużyny naszego województwa rywalizując o miano mistrza województwa w szczypiorniaku. Do rywalizacji sportowej zgłosiły się drużyny, które wygrały wcześniejsze etapy rywalizacji sportowej.

 

  1. SP 3 Biała Podlaska

  2. SP Werbkowice

  3. SP Rejowiec

  4. SP Puławy

  5. SP Kocudza

  6. SP Lublin

Zagrao w dwóch grupach : Mecze 2x 8 minut

 

1. SP Biała Podlaska 4. SP Puławy

2. SP Werbkowice 5. SP Kocudza

3. SP Rejowiec 6. SP Lublin

 

 

Wyniki naszej drużyny:

SP 3 Biała Podlaska – SP Werbkowice 10:5

SP Werbkowice – SP Rejowiec 6:6 (karne 0:2)

 

Nasza szkoła została sklasyfikowana została na V miejscu Swój wkład sportowy zaprezentowali : Karol Litwińczuk, Alan Koszyniuk, Maciej Bodejko, Wojciech Góra, Filip Iwon, Piotr Weremczuk,Maksymilian Szpak, Kacper Stasiuk, Jakub Sanek, Jakub Futyma. Opieka i przygotowanie: Bartłomiej Sadowski