FINAŁ WOJEWÓDZKI W MINI PIŁCE SIATKOWEJ  ŚWIDNIK 18-03-2022

FINAŁ WOJEWÓDZKI W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

ŚWIDNIK 18-03-2022

Werbkowice brązowym medalistą naszego województwa

logo

w Igrzyskach Dzieci

 

Dnia 18.03.2022 w Świdniku w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Finał Wojewódzki rywalizacji sportowej Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce siatkowej chłopców. W zawodach wystartowało pięć najlepszych szkół naszego województwa, które awansowały do ścisłego finału i miały okazję zaprezentować swoje umiejętności siatkarskie.

  1. SP 7 Świdnik

  2. SP Tarnogród

  3. SP Nałęczów

  4. SP Werbkowice

  5. SP 2 Biała Podlaska

 

Wyniki rywalizacji sportowej naszej drużyny:

 

SP Werbkowice – SP Tarnogród 2:1

SP Nałęczów - SP Werbkowice 0:2

SP Werbkowice – SP 7 Świdnik 1:2

SP2 Biała Podlaska – SP Werbkowice 2:0

 

Klasyfikacja miejsc:

I miejsce SP 7 Świdnik

II miejsce SP 2 Biała Podlaska

III miejsce SP Werbkowice

IV miejsce SP Nałęczów

V miejsce SP Tarnogród

 Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Weremczuk, Jakub Sanek. Jakub Futyma, Alan Koszyniuk, Bartek Jędrzejuk, Karol Litwińczuk, Filip Iwon, Maksymilian Szpak. Przygotowanie i opieka: Bartłomiej Sadowski

2

 

3

 

dyplom2