Wizyta funkcjonariuszy zakładu karnego w naszej szkole
W dniu 16.10.2024r., naszą szkołę odwiedzili Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Hrubieszowie, którzy w niezwykle interesujący sposób przybliżyli uczniom specyfikę swojej pracy. Podczas spotkania, funkcjonariusze opowiedzieli o swoich obowiązkach, codziennych wyzwaniach, a także o osobach skazanych, z którymi na co dzień pracują.
Jednym z najbardziej ekscytujących momentów wizyty była prezentacja psa służbowego o imieniu Negus, który specjalizuje się w wykrywaniu narkotyków. Negus, będący prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie, zaprezentował swoje umiejętności w praktyce, wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród uczniów. Dzięki tej wizycie młodzież miała okazję lepiej zrozumieć, jak ważną rolę pełnią służby więzienne w naszym społeczeństwie oraz jak zaawansowane są metody pracy funkcjonariuszy.
Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom oraz Negusowi za poświęcony czas i cenną lekcję, która na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów!

Redagowała Iwona Ogórek
Więcej zdjęć na facebooku szkolnym