Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,
Wszyscy Pracownicy
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach

 

Dziś w tej formie pragnę gorąco powitać Was i przywitać się z Wami.

Kieruję te słowa w przededniu rozpoczęcia zajęć szkolnych, po przerwie spowodowanej reżimem Covid i nauczaniu zdalnym, a także po wypoczynku podczas ferii zimowych.

W dniu 10 lutego br. Wójt Gminy Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska powołała mnie na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach. Przyjąłem tę misję
z wiarą, że moja wiedza, doświadczenie i pragnienie pracy dla Was przyczynią się skutecznie dla rozwoju tej szkoły.

Od tego czasu bardzo starannie i rzetelnie zapoznaję się ze specyfiką organizacji Zespołu, przygotowując jednocześnie szkołę do jak najlepszej gotowości do pracy.

Drodzy Uczniowie, z wielką nadzieją patrzę w przyszłość. Wierzę, że wreszcie znowu będziecie mogli bez przeszkód spotykać się w szkole na zajęciach, poznawać świat, korzystać z jego możliwości, rozwijać swoje talenty i kompetencje. Jestem przekonany, że w otoczeniu i pod opieką przyjaznych Wam Nauczycieli, Wychowawców, Pracowników obsługi szkoły, a także Waszych troskliwych i kochających Was Rodziców, Wasz rozwój będzie przebiegał pomyślnie. Współczesny świat dynamicznie zmusza nas do podejmowania coraz to nowych wyzwań. Wierzę, że nawet w tych trudnych czasach, pełnych zagrożeń są szanse na wspaniały rozwój. Z pewnością razem temu podołamy.

Z serdecznymi życzeniami spełnienia marzeń i realizacji wyznaczonych celów dla całej Społeczności Szkolnej

Szczepan Jabłoński
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Werbkowicach

Werbkowice, 26.02.2022 r.