1 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach odbyły się radosne obchody Dnia Dziecka.
Tego dnia na uczniów czekało mnóstwo atrakcji, smakołyków oraz wspólnej zabawy. ![]()
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców, sponsorów, instytucji oraz przyjaciół szkoły dzieci mogły spędzić ten wyjątkowy dzień w atmosferze radości, integracji i beztroskiej zabawy. ![]()
![]()
Dziękujemy bardzo:
- Radzie Rodziców: Marta Klepczuk, Agnieszka Kulik, Maria Kulik, Magda Woźniak, Agnieszka Skrzypczak, Anna Starzynska
- Pani Marii Knap, Dyrektor Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach wraz z pracownikami
- Masarni z Ubojnią – Adam Kurantowicz
- Piekarni ARS Werbkowice
- Koło Gospodyń Wiejskich w Werbkowicach "Babki z Rodzynkami"
- Zabawkolandii Hrubieszów
- Właścicielom sklepów w Werbkowicach: „ U Daniela” , Delikatesy Centrum, Sklep Groszek, Delikatesy Premium.
Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców oraz życzliwości i wsparciu wszystkich wymienionych osób i instytucji, uczniowie naszej szkoły przeżyli niezapomniany Dzień Dziecka pełen atrakcji, uśmiechu i wspólnej zabawy. ![]()
Z poważaniem Dyrekcja oraz Społeczność Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach ![]()
![]()
Fotorelacja na facebooku szkolnym

