![]()
W dniach 27–29 maja dzieci uczestniczyły w trzydniowej wycieczce do Krakowa i Zakopanego. Program wyjazdu był bardzo bogaty i obejmował zwiedzanie najciekawszych miejsc
oraz aktywny wypoczynek w górach
.
Podczas pobytu w Krakowie uczniowie mieli okazję zobaczyć najważniejsze zabytki miasta, poznać jego historię
oraz spędzić czas w miłej atmosferze
. Następnie grupa udała się do Zakopanego
, gdzie czekały na nią liczne atrakcje związane z górskim krajobrazem
i kulturą Podhala
.
Największym wyzwaniem okazała się wyprawa na Gęsią Szyję
. Podejście było wymagające i momentami bardzo męczące
, jednak dzięki wzajemnemu wsparciu
oraz wytrwałości
wszystkim udało się dotrzeć do celu. Trud wspinaczki został wynagrodzony pięknymi widokami ![]()
i satysfakcją ze zdobycia szczytu ![]()
.
Wycieczka przebiegła bezpiecznie i dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń
. Dzieci wróciły zmęczone
, ale zadowolone
oraz bogatsze o nowe doświadczenia
i wspomnienia
Fotorelacja na facebooku szkolnym

