Pod greckim niebem – podróż pełna wrażeń

W piątek, 29 maja, nasi uczniowie wyjechali do Grecji 🇬🇷

Z Warszawy polecieli samolotem. ✈️ W sobotę mieli okazję zwiedzić Ateny 🏛️, zobaczyć słynny Stadion Olimpijski 🏟️ oraz obejrzeć tradycyjną zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza 💂🇬🇷 Była to niezwykle interesująca lekcja historii i greckich tradycji.

Podczas pobytu uczniowie poznają również grecką kulturę i próbują tradycyjnych greckich potraw. 🥗🍇🫒🍽️

Kolejne dwa dni upłynęły pod znakiem pięknej, słonecznej pogody.☀️🌞 Uczniowie mogli korzystać z uroków pobytu nad morzem🌊, opalać się 🏖️, odpoczywać 😎 oraz spędzać czas na świeżym powietrzu. 🚶‍♀️🚶‍♂️

Wyjazd dostarcza wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń 🤩, nowych doświadczeń i pozwala lepiej poznać uroki Grecji. 🇬🇷❤️🌊☀️🏛️✨.

Fotorelacja na facebooku szkolnym