W piątek, 29 maja, nasi uczniowie wyjechali do Grecji ![]()
Z Warszawy polecieli samolotem.
W sobotę mieli okazję zwiedzić Ateny
, zobaczyć słynny Stadion Olimpijski
oraz obejrzeć tradycyjną zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza ![]()
Była to niezwykle interesująca lekcja historii i greckich tradycji.
Podczas pobytu uczniowie poznają również grecką kulturę i próbują tradycyjnych greckich potraw. ![]()
![]()
![]()
![]()
Kolejne dwa dni upłynęły pod znakiem pięknej, słonecznej pogody.![]()
Uczniowie mogli korzystać z uroków pobytu nad morzem
, opalać się
, odpoczywać
oraz spędzać czas na świeżym powietrzu. ![]()
![]()
Wyjazd dostarcza wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń
, nowych doświadczeń i pozwala lepiej poznać uroki Grecji. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
Fotorelacja na facebooku szkolnym

