Półfinały Wojewódzkie Piłki Siatkowej

Półfinały Wojewódzkie Piłki Siatkowej Chłopców Tomaszów Lubelski 11.03.2020r.

Klasyfikacja miejsc:

I miejsce SP3 Tomaszów Lubelski

II miejsce SP Werbkowice

III miejsce SP4 Zamość

SP Werbkowice zagrało w składzie: Oskar Klepczuk, Aleksander Korda, Aleks Nowak, Jakub Dyjak, Szymon Zdunek, Sebastian Bałakut, Jakub Kaczoruk, Wojciech Żyła, Damian Walat, Bartosz Berdzik.

Więcej informacji w komunikacie: Więcej informacji w komunikacie: Półfinały Wojewódzkie Piłki Siatkowej Chłopców Tomaszów Lubelski

Sukces klasy sportowej z Werbkowic.

Kolejny sukces klasy sportowej z Werbkowic. I miejsce Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej chłopców Hrubieszów 21.02.2020r.

Dnia 21.02.2020r. w sali sportowej SP nr2 w Hrubieszowie odbył się Turniej siatkarski promujący najlepszą drużynę naszego powiatu do udziału w półfinałach wojewódzkich Szkolnego Związku Sportowego.

Awans do półfinałów wojewódzkich uzyskała SP Werbkowice – zagrali w składzie: Jakub Kaczoruk, Jakub Dyjak, Wojciech Żyła, Oskar Klepczuk, Szymon Zdunek, Aleksander Korda, Aleks Nowak, Sebastian Bałakut, Damian Walat, Bartosz Berdzik.

Więcej informacji w komunikacie: Kolejny sukces klasy sportowej z Werbkowic. I miejsce Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej chłopców

Finał Wojewódzki drużynowego tenisa stołowego chłopców

Finał Wojewódzki drużynowego tenisa stołowego chłopców - Igrzyska Dzieci Hrubieszów 14.02.2020r.

Więcej informacji w komunikacie: Finał Wojewódzki drużynowego tenisa stołowego chłopców - Igrzyska Dzieci Hrubieszów 14.02.2020r.

Awans do finałów wojewódzkich chłopców  z Werbkowic

Awans do finałów wojewódzkich chłopców  z Werbkowic w drużynowym tenisie stołowym SZS Igrzyska Dzieci

11 lutego w Hrubieszowie odbyły się Półfinały Wojewódzkie Drużynowego Tenisa Stołowego (Igrzyska Dzieci). Naszą szkołę reprezentowali Aleksander Korda i Tymoteusz Królicki.

Więcej informacji w komunikacie: Awans do finałów wojewódzkich chłopców  z Werbkowic w drużynowym tenisie stołowym SZS Igrzyska Dzieci