W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2019”,  zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu, tym razem pod hasłem:

 ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

KONKURS – SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

 

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu. Zbiórka będzie trwała do 15 listopada 2019r.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

Przygotowaliśmy trzy rodzaje nagród:

  1. Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
  2. Każda szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę.

 Zwycięskie szkoły będą  opublikowane na stronie internetowej www.ekophone.pl

*Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.ekophone.pl w zakładce Regulamin Konkursu jesień 2019.

DZIĘKUJEMY ZA EKOLOGICZNĄ POSTAWĘ. PAMIĘTAJ BĄDŹ EKO!

 

Zachęcamy  do włączenia się do akcji!

Koordynatorka akcji w szkole: Joanna Momotowska