Sprawozdanie z kampanii „Kilometry Dobra”

Nasza szkoła przyłączyła się do VI kampanii „Kilometry Dobra” prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. W dniach 21.06.-29.06.2019 w szkole odbyła się zbiórka „złotówek”. „Złotówki” zbierali uczniowie do specjalnie przygotowanych puszek, należący do Szkolnego Klubu Mediatora pod opieką pedagoga szkolnego – Beaty Wróbel.

Dnia 27.05.2019 r. szkolni mediatorzy przygotowali także „Kiermasz ciast i gofrów”, a zebrany dochód w kwocie 277,80 zł został dołączony do puszek na powyższy cel.

Z niecierpliwością czekamy na dane dotyczące całej zbiórki, które dopiero po przeliczeniu w Stowarzyszeniu w Zamościu pojawią się na stronie internetowej kampanii.

Warto dodać, że akcję wspierają znani i lubiani ambasadorzy: 
Robert Lewandowski, Cezary Żak, zespół Perfect, IRA, Bracia Golec, Kamil Grosicki, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Piszczek, Maciej Kot, prof. Walery Pisarek, Omenaa Mensah, Artur Barciś, Krzysztof Ibisz, Barbara Stępniak – Wilk, Jacek Krzynówek, Ewa Bem, Piotr Wyszomirski, Joachim Mencel, Paulina Maj, Witold Paszt.

Hymn kampanii został napisany i nagrany przez zespół Skaldowie.

W imieniu uczestników Szkolnego Koła Mediatora dziękuję społeczności uczniowskiej, gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za wsparcie finansowe- Beata Wróbel